Перша леді країни відкрила Міжнародний форум культурної дипломатії

12 Листопада 2020 без коментарів

На особистій сторінці у facebook Олена Зеленська повідомила про відкриття Міжнародного форуму культурної дипломатії, наряду із можливістю разом з іншими його учасниками віднайти нові підходи для презентації України у світі.

Перша леді також оголосила про розширення мережі україномовних аудіогідів. Днями було завершено переклад і звукозапис аудіогіда українською для римського Колізею і вже було передано файли музею для інтеграції їх у систему. Тож незабаром Колізей заговорить українською! А трохи згодом – французький Версаль та ізраїльський Яд Вашем, з якими вже підписано меморандуми про співпрацю.

Культурна дипломатія – дуже широке поняття, з великою кількістю можливостей та інструментів для залучення й самовираження. Форматів – безліч, але мета – єдина: якомога ширше та яскравіше презентувати нашу країну у світі через її культуру та мову. Впровадження україномовних аудіогідів у найбільших світових музеях та культурних пам’ятках – формат, який обрала для себе я. Це мій спосіб зробити свій внесок у промоцію України та українського на міжнародній арені, – зазначає пані Олена.