Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайло розповів про головні досягнення та проблеми шести років дипломатичної служби на Закарпатті. Без рубрики 23 Березня 2021 без коментарів Більше – в сюжеті Tv21 Унгвар: Поширити цю статтю: Наступна стаття:Кулеба анонсував прийняття стратегії публічної дипломатії Схожі новини: ОЛЕГ КОЦЮБА ПРОВІВ СЕЛЕКТОРНУ НАРАДУ З ЧЕСЬКИМИ ДИПЛОМАТАМИ 16 Жовтня 2020 Привітання з нагоди Дня захисника України! 14 Жовтня 2020 Подвійне громадянство має бути. Це посилить нас 14 Вересня 2021 5 яскравих акцентів «Кримської платформи» 25 Серпня 2021 В НІСД відбулася фахова дискусія та презентація наукової доповіді «Децентралізація і формування політики регіонального розвитку в Україні» 1 Жовтня 2020
Останні коментарі