Привітання з наогди 30-ої річниці проголошення незалежності України

23 Серпня 2021 без коментарів

30 років минуло з переломного моменту в нашій історії – 24 серпня 1991 було проголошено Незалежність України.

Безумовно, ці 30 років увібрали в себе як радісні події та моменти гордості, так і складні історичні періоди, які вимагали від нас мужності та терпіння.

В один із таких складних періодів історії Української державності нам нанесли удар в спину. Росія анексувала Крим та розпочала війну на Донбасі, порушуючи міжнародні норми та власні гарантії дані Україні в ході підписання Будапештського меморандуму. Наслідки були важкими: втрата територій, падіння економіки та найболючіше – загибель українців та українок, які віддавали своє життя заради збереження нашої держави.

Не дивлячись на усі виклики та випробування, які випали на долю України – держава вистояла. Водночас, в таких умовах Україна і надалі здатна проводити реформи і продовжувати свою інтеграцію в Євроатлантичний цивілізаційний простір.

Вірно, що в ході реалізації згаданих реформ ми стикаємось із нашими основними проблемами – політичним впливом олігархів, корупцією, відсутністю прозорого правосуддя, підривної діяльності «п’ятої колони», яку підтримує Росія.

Однак саме від наших рішень сьогодні  залежить подолання цих проблем та забезпечення достойного майбутнього.

Найбільш вагомою реформою для України на сучасному етапі є реформа свідомості українців – усвідомлення необхідності подолання політичних, мовних, регіональних та соціальних протиріч, відмови від комплексу «меншовартості» і згуртування навколо національно значимої цілі – збереження незалежності та суверенітету України і перетворення її на сильну, процвітаючу європейську державу.

 

Із святом усіх нас!

З ювілеєм тебе, Україно!