Директор НІСД Олександр Литвиненко виступив модератором сесії “Стратегія національної безпеки України” та взяв участь у сесії “Курс України – вступ до НАТО” на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Безпека країни”
Як повідомляє сайт НІСД, 11 травня директор НІСД Олександр Литвиненко виступив модератором сесії “Стратегія національної безпеки України” та взяв участь у сесії “Курс України – вступ до НАТО” на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Безпека країни”.
Форум відкрив Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних сил України Володимир Зеленський.
У рамках форуму виступили:
- Роман Машовець
Заступник Керівника Офісу Президента - Олексій Данілов
Секретар Ради національної безпеки та оборони України - Арсен Аваков
Міністр внутрішніх справ України - Дмитро Кулеба
Міністр закордонних справ України - Андрій Таран
Міністр оборони України - Іван Баканов
Голова Служби безпеки України - Олександр Литвиненко
Директор Національного інституту стратегічних досліджень - Ігор Жовква
Заступник Керівника Офісу Президента - Еміне Джапарова
Перша заступниця міністра закордонних справ України - Ігор Яременко
Заступник міністра з питань європейської інтеграції Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України - Ольга Стефанішина
Віцепрем’єрка з питань євро- та євроатлантичної інтеграції України - Александер Вінніков
Голова Представництва НАТО в Україні - Крістіна Квін
Тимчасова повірена у справах США - Матті Маасікас
Посол ЄС в Україні, голова Представництва ЄС в Україні - Юрій Пунда
Генеральний директор Директорату політики у сфері оборони Міністерства оборони України - Ірина Верещук
Голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки - Поліна Лисенко
Керівниця Центру протидії дезінформації
Організатори форуму підкреслюють:
Україна – європейська держава, яка протистоїть збройній агресії з боку Російської Федерації. Росія залишається джерелом довгострокових системних загроз національній безпеці України, світовій стабільності та міжнародним демократичним цінностям.
Це обумовлює необхідність запровадження дієвої стратегії, яка має забезпечити припинення агресії та відновлення територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаного державного кордону на основі міжнародного права. Саме тому Стратегія національної безпеки України ґрунтується на трьох основних засадах державної політики: стримування; стійкість; взаємодія.
Спільними зусиллями Президента України, Парламенту та Уряду в Україні сформовано потужну систему забезпечення національної безпеки, основу якої складають взаємопов’язані складові сектору безпеки і оборони, державні та недержавні інституції і організації, громадянське суспільство та інші суб’єкти, які функціонують як одне ціле і покликані вирішувати завдання у сфері безпеки та оборони.
Докладніше у відео:
Останні коментарі