Мовні курси в Словаччині для наших захисників

7 Лютого 2023 без коментарів

У рамках українсько-словацького проєкту “Safe and Inclusive Border between Slovakia and Ukraine” (Безпечні та інклюзивні кордони між Словаччиною і Україною), з 23 по 27 січня військовослужбовці Державної прикордонної та працівники Державної митної служб України взяли участь у черговому курсі поглибленого вивчення словацької мови. До участі у навчанні запросили персонал, безпосередньо задіяний до охорони українсько-словацького кордону.

Метою курсу було інтенсивне опанування основ словацької мови та специфічної термінології, пов’язаної з виконанням завдань охорони українсько-словацької ділянки кордону та несення служби в пунктах пропуску.

По завершенні п’ятиденного курсу всі учасники отримали сертифікати про успішне завершення навчання.

 

Проєкти такого рівня значно покращують взаємодію правоохоронців України та Словаччини, полегшують комунікацію під час здійснення пропускних операцій та спільних патрулювань, а також дозволяють обмінюватися передовим досвідом.

Проект «SIBSU» реалізовується Міністерством внутрішніх справ Словаччини, Словацькою асоціацією зовнішньої політики у партнерстві з Державною прикордонною службою України, Державною митною службою України, Ужгородським національним університетом та Центром аналізу регіональних ризиків