Зміни керівного складу Центру аналізу регіональних ризиків

11 Грудня 2023 без коментарів

З 2020 року Центр аналізу регіональних ризиків виконує важливі завдання, вирішуючи важливі соціально значимі питання із виявлення латентних та існуючих ризиків і загроз регіональній стабільності у Карпатському регіоні, сприяючи налагодженню та підтримці добросусідських партнерських відносини із країнами-сусідами першого порядку.
На нашому рахунку проведення десятків експертних дискусій та зустрічей, міжнародна співпраця, підтримка реалізації зовнішньополітичного курсу України та ініціативи Президента «Кримська платформа»,  міжнародний круглий стіл експертів – «Українська діаспора: через культуру до взаєморозуміння та безпеки», вдале завершення спільного українсько-словацько-норвезького проєкту «СІБСУ».

З нетерпінням та вірою в майбутній 2024 рік, ми готуємось до нових викликів. Сьогодення мінливе і вимагає від нас сучасних рішень. Вже сьогодні ми змінюємось, трансформуємось та пристосовуємось за для того, щоб бути готовими до подій, яке готує для нас майбутнє.

З метою оптимізації роботи Центру аналізу регіональних ризиків, прийнято рішення про призначення Мітряєвої Світлани Почесним Президентом ГО «ЦАРР». Повноваження Директора ГО «ЦАРР» приймає Головка Анатолій.
Бажаю колегам вдалих рішень та наснаги у подальшій боротьбі за регіональну стабільність!