«Інституційні засади протидії коронакризі»: експерт НІСД прокоментував необхідність адаптивності бізнесу та нової державної політики

15 Липня 2020 без коментарів

Як повідомляє сайт Національного інституту стратегічних досліджень, 2 липня 2020 року заступник директора Інституту, керівник центру економічних і соціальних досліджень д.е.н. Ярослав Жаліло взяв участь у черговому засіданні Клубу банкірів на тему «Глобальна криза і політика центробанків», яке відбулося у приміщенні посольства Словацької Республіки в Україні. У засіданні взяли участь Надзвичайний і Повноважний посол Словацької Республіки в Україні п. Марек Шафін, представники банківських та інших фінансових установ, науковці, аналітики.

У виступі на тему «Інституційні засади протидії коронакризі»  пан Жаліло представив низку ключових положень наукової доповіді «Україна після коронакризи – шлях одужання», підготовленої фахівцями НІСД. Зокрема, пан Жаліло наголосив на необхідності формування протиепідемічної стійкості економіки та бізнесу для забезпечення виходу з коронакризи та обґрунтував використання показників протиепідемічної стійкості як ключових критеріїв спроможності позичальників при здійсненні банківського кредитування. 

«Досягнення стійкості бізнесу проти комплексу ризиків, до яких наразі входять не лише проблеми економічного виживання, а й ризики повторних хвиль інфекційних захворювань та відповідних адміністративних обмежень діяльності, стають у постпандемічний період важливими конкурентними перевагами для бізнесу»,— зазначив експерт.

З матеріалами доповіді можна ознайомитись тут.

Фото: https://niss.gov.ua