Звернення команди Центру аналізу регіональних ризиків

24 Лютого 2022 без коментарів

Сьогодні, 24 лютого 2022 року, ми прокинулись у новій реальності.

Найстрашніший сценарій втілився у життя. Росія всупереч людській моралі, міжнародному праву та здоровому глузду розпочала війну проти України.

В цей важкий час команда ЦАРР звертається до всіх…

  • До українців – наш найбільший ворог – не лише російські танки та винищувачі. Наш найбільший ворог – паніка. Українська держава та Народ України є об’єктом агресії вже 8 рік. Сьогоднішній акт агресії став шокуючим, але не несподіваним. Українське військо готувалось до такої розв’язки. Закликаємо не піддаватися на провокативні меседжі та не поширювати недостовірну інформацію. Ми зобов’язані підтримувати Українське військо усіма можливим засобами.
  • До міжнародної спільноти – зараз Росія воює не проти України, не проти Європи… Вона воює проти усього цивілізованого світу. Сподіваємось, що на агресивні дії господарів Кремля буде надана достойна відповідь, яка не обмежиться вже традиційною «стурбованістю», водночас анонсовані «пекельні санкції» будуть впроваджені.
  • К россиянам – Президент Российской Федерации начал вероломное нападение на Украину и тем самым развязал войну в Центре Европы (впервые со времени окончания Второй Мировой Войны). Хотим, чтобы вы не тешили себя иллюзиями – падение рубля, международная изоляция и западные санкции (как это было после аннексии Крыма и начала войны на Донбассе) – будут Вам казаться «небольшими трудностями». Уверяем Вас, после начала войны Россия будет отрезана от мировой экономики, российский рубль больше не будет привязан к цене на нефть, ведь ее перестанут покупать. Вас ждет судьба Ирана и Северной Кореи.

24.02.2022 увійде в історію, як увійшли в історію 28.07.1914 та 01.09.1939. Переконані, що російського диктатора чекає доля Гітлера.

Терпіння та мужності нам усім. Україна обов’язково переможе.

Слава Україні!