«Разом до Перемоги!»: Гуманітарна допомога з Пряшева в Ужгороді.

6 Березня 2022 без коментарів

Вже вдруге протягом останнього тижня наш друг, словацький експерт з SFPA і волонтер Владімір Бенч, який об’єднав навколо себе громадські організації та волонтерів м. Пряшів для організації гуманітарної допомоги Україні в цей важкий час, привіз гуманітарний вантаж.

«Можливо це символічна допомога, але коли я побачив як оцінили нашу допомогу, що дає надію людям, яких я знаю особисто за довгі роки нашої експертної співпраці з Україною – це утвердило мене в переконанні, що ми й надалі будемо продовжувати цю підтримку», – сказав Владімір.

Цього разу окрім пана Бенча гуманітарний вантаж з Пряшева супроводжували заступник мера м. Пряшів Vladimír Feľbaba, депутат Пряшівської міськради Peter Krajňák, журналіст словацького видання «Dennik Korzar/Sme» Michal Frank. Установи, які збирали та надавали гуманітарну допомогу Україні: Словацька неурядова організація «Podaj dalej», Словацька асоціація зовнішньої політики / SFPA, громада м. Пряшів.

Гуманітарний вантаж зустріли на кордоні та доставили на склад: Світлана Мітряєва та Михайло Коваль (Центр аналізу регіональних ризиків), представники фонду ТЕС (Андрій Варцаба та Крістіан Фекийшгазі) та волонтери.

Гуманітарний вантаж прийняла громадська приймальня народного депутата України Анатолія Костюха, яка в період військового стану в Україні була трансформована у волонтерський штаб.

Вантаж: одяг, теплі ковдри, засоби гігієни, дитяче харчування, медикаменти тощо.

Гуманітарна допомога буде розсортована та передана до міст України, які найбільше її потребують.

Дякуємо тобі Владо за твою громадянську позицію та любов до України!

Якщо в України є такі друзі, – вона обов’язково переможе!!!