СЛОВАЧЧИНА ПІДТРИМУЄ УКРАЇНУ: СПІВРОБІТНИЦТВО ПАРТНЕРІВ

25 Березня 2022 без коментарів

Управління прикордонної поліції та поліції у справах іноземців (в особі полковника Mgr. Róbert Gucký) передало гуманітарну допомогу своїм українським партнерам – Чопському прикордонному загону Західного регіонального управління в рамках проекту SIBSU (Safe inclusive border between Slovakia and Ukraine), який фінансується Норвезьким фінансовим механізмом та бюджетом Словацької республіки та реалізується в Україні – ГО «Центр аналізу регіональних ризиків» та Словаччині – NGO «Slovak foreign policy association».

Перелік необхідних речей для військовослужбовців Державної прикордонної служби України, відповідно до потреб прикордонного відомства, склав:

Засоби надання першої медичної допомоги – 50 кг

Спальні мішки – 50 од

Намети – 10 од

Повербанки та ліхтарики

Засоби гігієни та дезінфекції – 200 кг

Продукти харчування – 300 кг

Продукти тривалого зберігання – 200 кг

Одноразовий посуд – 20 кг

 

При передачі гуманітарної допомоги були присутні:

Голова Управління прикордонної поліції та поліції у справах іноземців СР – полковник Mgr. Róbert Gucký, Уповноважений представник МВС Словаччини при Посольстві СР в Україні – пан Ludvík Šoltés, представник Департаменту Управління прикордонної поліції та поліції у справах іноземців СР – Mgr. Milada Bucseková, представник NGO «Podaj dalej», експерт SFPA Vladimír Benč, регіональний координатор проекту з словацької сторони Michala Puškárová, директор, керівник проекту з української сторони «Центру аналізу регіональних ризиків» пані Світлана Мітряєва, керівництво Чопського прикордонного загону.

 

Наразі, відомство готує наступний гуманітарний вантаж та в найближчі дні передасть Чопському прикордонному загону наступні речі, відповідно до заявлених потреб:

Обладнання для надання першої допомоги

Тактичне спорядження та одяг

Термобілизна

Трекінгове взуття

Продукти тривалого зберігання

Засоби гігієни

 

Зазначена допомога буде придбана за рахунок здійсненого перерозподілу кошторису міжнародного проекту SIBSU, зокрема виділеного для ГО «Центр аналізу регіональних ризиків» та NGO «Slovak foreign policy association».

 

Разом до перемоги, Слава Україні!