Візит співробітників Держмитслужби до Кінологічного центру в Словаччині

22 Жовтня 2021 без коментарів
Співробітники Держмитслужби взяли участь у тренінгах з кінологічної підготовки в Словаччині.
Працівники Закарпатської митниці та Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби були запрошені до участі у навчальних тренінгах, які проводилися з 10 по 12 жовтня в кінологічному центрі підготовки фахівців Словацької Республіки (с. Гаяри).
Протягом трьох днів інспектори-кінологи вивчали сучасні тенденції дресирування службових собак для виявлення незаконного переміщення товарів через митний кордон, в тому числі валютних цінностей.
Проведення навчальних тренінгів спрямоване на підвищення професійної підготовки інспекторів-кінологів Держмитслужби, які виконують службові обов’язки на українсько-словацькому кордоні.
Зазначений міжнародний проєкт реалізується Міністерством внутрішніх справ Словаччини, Словацькою асоціацією зовнішньої політики у партнерстві з Державною митною службою України, Ужгородським національним Університетом при підтримці НУО «Apenhet» Норвегії та громадською організацією «Центр аналізу регіональних ризиків».
Висловлюємо вдячність міжнародним партнерам за співпрацю та вітаємо інспекторів-кінологів Закарпатської митниці та Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби з успішним проходженням навчальних тренінгів, – зазначають у Держмитслужбі.