Все, що заважає європейській інтеграції України, суперечить інтересам Словаччини та Угорщини (або спроможності опанувати уроки нашої нещодавньої історії)

23 Липня 2020 без коментарів

Пропонуємо Вашій увазі точку зору нашого коллеги, експерта зі Словацької асоціації зовнішньої політики (SFPA), старшого наукового співробітника – Александра Дулеби. Його унікальний матеріал, розроблений на прохання Центру аналізу регіональних ризиків, об’єктивно висвітлює нагальні проблеми, з якими вимушено зіштовхнулась не лише Україна, а і сусідня Угорщина, Словаччина.

Досвід Александра Дулеби, помножений на його широку обізнанність тематикою Росії, України, V4 та EU, створив винятковий матеріал-застереження, базований на ґрунтовному вивченні та аналізі ризиків регіону.

“Той, хто не хоче повторювати ті самі помилки нескінченно, має і повинен вчитися на власній історії”, – зазначає експерт. Демонструючи взаємозв’язок, перспективну взаємовигоду та відсутність взаємопорозуміння, ми пропонуємо Вам ознайомитись із думкою експерта:

англійською – Everything that hinders European integration of Ukraine is contrary to the interests of Slovakia and Hungary (or on the inability to learn from our own recent history)

українською (неофіційний переклад) – Все, що заважає європейській інтеграції України, суперечить інтересам Словаччини та Угорщини

Зауважимо, що точка зору експертів може не співпадати з позицією Центру.