Міжнародний круглий стіл експертів «Український Крим: відновлення світового порядку»

23 Червня 2021 без коментарів

В контексті підготовки до Саміту Кримської платформи, який відбудеться в Києві напередодні Дня  Незалежності України (серпень 2021 р), Центр аналізу регіональних ризиків (м. Ужгород) проводить міжнародний круглий стіл експертів «Український Крим: відновлення світового порядку».

Мета заходу – підвищення ефективності міжнародного реагування на триваючу окупацію Криму на експертному та дипломатичному рівнях, створення широкої міжнародної коаліції для реалізації стратегії деокупації Криму, утримання питання анексії Криму на міжнародному порядку денному, консолідація українського та міжнародного експертного середовища (перш за все, країн-сусідів України першого порядку) навколо політики невизнання анексії Криму, розширення кола учасників Кримської платформи, забезпечення інформаційно-аналітичної підтримки діяльності Кримської платформи та високого рівня її публічності.

До обговорення запрошені: українські науковці та міжнародні-експерти країн-сусідів України першого порядку (Словаччини, Угорщини, Румунії, Польщі, а також Чехії) з аналітичних центрів та дослідницьких установ, представники дипломатичних місій на території Західного регіону України, Представництва МЗС України в м. Ужгород, Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради, неурядових громадських організацій, ЗМІ.

Питання для обговорення:

  • завдання, мета та напрямки реалізації ініціативи “Кримська платформа”;
  • порушення прав людини та міжнародного гуманітарного права в окупованому Криму;
  •  обговорення перспектив реалізації “Кримської платформи” та важливості міжнародної підтримки цієї ініціативи;
  • Кримська платформа – стабільність Чорноморського  і Східно –  Європейського  регіонів;
  •  Кримська платформа – стратегія деокупаціі Криму.

Дата проведення: 1 липня 2021 року

Місце проведення: м. Ужгород

Організатор: Центр аналізу регіональних ризиків (м. Ужгород).

Партнери: Національний Інститут стратегічних досліджень, Ужгородський національний університет.

Мова: українська, англійська.

Круглий стіл буде проходити в форматі Zoom-конференції та в очному форматі з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог.

Команда ЦАРР