PODAJ DALEJ, PRESOV, – знову в Ужгороді

28 Березня 2022 без коментарів

Як ми вже повідомляли, громадські волонтерські організації країн-сусідів, зокрема, Словаччини, не стоять осторонь у боротьбі України з агресором і допомагають – хто як і хто чим можуть, гуртуючи навколо себе небайдужих громадян.

Вкотре мова йде про NGO PODAJ DALEJ, PRESOV, яка цими днями направила вже 5-й гуманітарний вантаж до Закарпаття за списком потреб, сформованих громадськими та волонтерськими організаціями та активістами Закарпаття.

Ми вже інформували про цільовий вантаж партнерів в рамках спільного словацько-українського проекту SIBSU, який реалізується SFPA та Центром аналізу регіональних ризиків.

Разом з цим вантажем прийшов і гуманітарний груз і для УжНУ, (сформований за потребами тимчасово переселених осіб, які проживають у гуртожитках університету –  дитячі візочки, дитячий одяг та продукти харчування, засоби гігієни, тощо).

Долучилися до роботи і представники ГО “Карпатський Фонд” – Laura Dittel (Cловаччина) та Руслан Жиленко (Україна).

Частина вантажу була доправена одразу ж до громад Києва та Київської області, в місця – де допомога наразі потрібна найбільше.

Окремо був отриманий вантаж, який одразу ж був скерований на потреби військових, які знаходяться в зоні бойових дій .

При прийнятті, розвантаженні та відправці цього вантажу були присутні: Представник Посольства Словаччини з питань мікрогрантів і допомоги з розвиткуSandra Ismailovicova, представник NGO «Podaj dalej», експерт SFPA Vladimír Benč, регіональний координатор проекту з словацької сторони Michala Puškárová, Laura Dittel та Руслан Жиленко (ГО “Карпатський фонд”), Валентин Волошин (Агенство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва “Закарпаття”), директорка «Центру аналізу регіональних ризиків» Світлана Мітряєва.

Дякуємо словацьким громадським активістам та м. Пряшів за співробітництво та постійну небайдужість до людського горя.

 

Разом до перемоги, Слава Україні!